• Nowy
Różowy pasek do zegarka

20 mm Skórzany pasek do zegarka Skmei S-05.13

Model:  S-05.13

Producent: Skmei

32,00 zł
Brutto
Ilość

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa już od 7,5 zł ! Dostawa już od 7,5 zł !
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

20 mm Skórzany pasek do zegarka Skmei S-05.13

Pasek do zegarka firmy Skmei w kolorze różowym, wykonany ze skóry naturalnej mieszanej jest bardzo miękki i łatwo dopasowuje się do ręki. Idealnie wpasuje się w gamę zegarków klasycznych, modowych, fashion.  Pasek wpasuje się w każdy zegarek o klasycznym mocowaniu w rozmiarze 20 mm.

Pasek występuje też w innych kolorach:

Opis

Materiały wykonania paska
Skóra naturalna
Kolor paska/bransolety
Różowy
Kolor przeszycia paska
Różowy
Grubość paska
4 mm
Właściwości paska
Pasek z przeszyciem
Pasek zwężany o 2 mm
Futrówka podbicie paska
Skóra
Faktura paska
Skóra bizona/foki
Pasek z fakturą
Kolor klamerki
Srebrny
Rodzaj zapięcia
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D
190 mm
Długość paska część z dziurkami D
115 mm
Długość paska część ze sprzączką C
75 mm
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata
Pasek występuje w rozmiarach
20 mm

Pasek jest integralna częścią zegarka, musi więc być idealnie spasowany. Powinien być takiej szerokości, jaki jest rozstaw mocowań przy zegarku. Możemy to zmierzyć za pomocą tradycyjnej suwmiarki lub linijki. Dostępne są również specjalne szablony wykonane najczęściej z tworzywa sztucznego, które posiadają wycięcia odpowiadające poszczególnym szerokością. Poniższe zdjęcie pokazuje w którym miejscu należy dokonać pomiaru. (wskazane literką A)

Rozmiar paska: A

Długość paska bez klamerki C+D

Szerokość paska przy sprzączce B: standardowo pasek zwęża się o 2 mm


Czasami, gdy mamy do czynienia z bardzo nietypowym rozstawem, można założyć pasek o 1 mm szerszy. Skóra (a z niej jest produkowanych większość pasków) to materiał, który bez problemu się ugnie i zmieści między mocowaniami. Ale proszę pamiętać – NIGDY nie należy zakładać węższego paska. W najlepszym wypadku może to doprowadzić do wygięcia teleskopów, a w najgorszym do zgubienia zegarka.

Gdy dobierzemy już pasek do szerokości mocowań pozostaje jeszcze kwestia sprzączki. Jeśli decydujemy się na nową, którą otrzymujemy z paskiem to sprawa jest oczywista. Jeśli natomiast mamy firmową sprzączkę, złotą, z jakimś symbolem itp i chcielibyśmy ją przełożyć do zakupionego paska, należy przed zakupem upewnić się czy szerokość naszej sprzączki będzie odpowiadać szerokości klamerki z nowego paska. Taka sama zasada występuje, gdy chcemy z tradycyjną sprzączkę zamienić na zapięcie typu motylek. Na zdjęciu pokazujemy który wymiar należy wziąć pod uwagę (oznaczone literką B)


Generalnie nie ma określonych standardów odnośnie wymiarów pasków. Pasek o szerokości 20 mm może mieć klamerkę zarówno 16mm, 18mm jak i 20 mm (jeśli nie jest zwężany).

Zobacz także