• Nowy
18 - 22 mm Pasek do zegarka skórzany Tekla T-06.01W czarny pasek z białym przeszyciem,

20 mm Pasek do zegarka skórzany Tekla T-06.01W

Model: TEKLA T-06.01W

Producent: TEKLA

46,00 zł
Brutto
Rozmiar paska
  • 20 mm
Ilość

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa już od 7,5 zł ! Dostawa już od 7,5 zł !
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

20 mm Pasek do zegarka Tekla T-06.01W

Pasek do zegarka wykonany ze skóry naturalnej gładkiej w kolorze czarnym z białym przeszyciem. Paski z tej serii zrobione są ze skóry cielęcej, paski zdobione są  przeszyciem  w kolorze białym. Paski mają klamrę metalową antyalergiczną. Idealnie dopasowują się do ręki. Podbicie paska futrówka wykonana jest również ze skóry naturalnej nubuk bardzo przyjemnej w dotyku dla skóry. Pasek ten idealnie wpasuje się do zegarków sportowych modowych retro. Pasek w rozmiarze


Paski pochodzą z legalnego źródła Tekla Polska

Opis

Materiały wykonania paska
Skóra naturalna
Kolor paska/bransolety
Czarny
Kolor przeszycia paska
Biały / beżowy
Grubość
3.5 mm
Właściwości paska
Pasek zwężany o 2 mm
Pasek z przeszyciem
Futrówka podbicie paska
Skóra-nubuk
Faktura paska
Pasek gładki
Kolor klamerki
Srebrny
Rodzaj zapięcia
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D
195 mm
Długość paska część z dziurkami D
120 mm
Długość paska część ze sprzączką C
80 mm
Występuje również w rozmiarach
18 mm
20 mm
22 mm
Pozostałe informacje
pasuje także: Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Timex, Tissot i wielu innych.
Teleskopy gratis
Gwarancja 2 lata

Pasek jest integralna częścią zegarka, musi więc być idealnie spasowany. Powinien być takiej szerokości, jaki jest rozstaw mocowań przy zegarku. Możemy to zmierzyć za pomocą tradycyjnej suwmiarki lub linijki. Dostępne są również specjalne szablony wykonane najczęściej z tworzywa sztucznego, które posiadają wycięcia odpowiadające poszczególnym szerokością. Poniższe zdjęcie pokazuje w którym miejscu należy dokonać pomiaru. (wskazane literką A)

Rozmiar paska: A

Długość paska bez klamerki C+D

Szerokość paska przy sprzączce B: standardowo pasek zwęża się o 2 mm


Czasami, gdy mamy do czynienia z bardzo nietypowym rozstawem, można założyć pasek o 1 mm szerszy. Skóra (a z niej jest produkowanych większość pasków) to materiał, który bez problemu się ugnie i zmieści między mocowaniami. Ale proszę pamiętać – NIGDY nie należy zakładać węższego paska. W najlepszym wypadku może to doprowadzić do wygięcia teleskopów, a w najgorszym do zgubienia zegarka.

Gdy dobierzemy już pasek do szerokości mocowań pozostaje jeszcze kwestia sprzączki. Jeśli decydujemy się na nową, którą otrzymujemy z paskiem to sprawa jest oczywista. Jeśli natomiast mamy firmową sprzączkę, złotą, z jakimś symbolem itp i chcielibyśmy ją przełożyć do zakupionego paska, należy przed zakupem upewnić się czy szerokość naszej sprzączki będzie odpowiadać szerokości klamerki z nowego paska. Taka sama zasada występuje, gdy chcemy z tradycyjną sprzączkę zamienić na zapięcie typu motylek. Na zdjęciu pokazujemy który wymiar należy wziąć pod uwagę (oznaczone literką B)


Generalnie nie ma określonych standardów odnośnie wymiarów pasków. Pasek o szerokości 20 mm może mieć klamerkę zarówno 16mm, 18mm jak i 20 mm (jeśli nie jest zwężany).