• Nowy
Bransoleta stalowa do zegarka Diloy CM970C, srebrna bransoleta rozmiar 18 mm,
  • Bransoleta stalowa do zegarka Diloy CM970C, srebrna bransoleta rozmiar 18 mm,
  • Bransoleta stalowa do zegarka Diloy CM970C

18 mm Bransoleta stalowa do zegarka Diloy CM970C

Model: DILOY CM970C

Producent: DILOY

39,00 zł
Brutto
Rozmiar paska
  • 18 mm
Ilość

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa już od 7,5 zł ! Dostawa już od 7,5 zł !
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

18 mm Bransoleta stalowa Diloy CM970C

Oryginalna bransoleta CM970C wykonana ze stali w kolorze srebrnym,  matowo-połyskująca . Idealnie nadaje się do zegarków sportowych oraz klasycznych. Użyte materiały sprawiają że bransoleta jest bardzo praktyczna i wygodna w użytkowaniu. Bransoleta ma okrągłe końcówki, co daję efekt wypełnienia przy kopercie. Idealnie nadaje się do zegarków sportowych oraz klasycznychPasuje m.in. do zegarków Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Timex, Tissot i wielu innych. Bransoletę można regulować na zapięciu poprzez przełożenie teleskopów oraz można wyregulować poprzez demontaż ogniw.

Bransolety pochodzą z legalnego źródła Diloy Polska

Opis

Materiał paska/bransolety:
Stal
Kolor paska/bransolety
Srebrny
Grubość
3 mm
Występuje również w rozmiarach
18 mm
Długość bransolety
195 mm
Pozostałe informacje
Możliwość skrócenia poprzez samoregulacje zapięcia
Teleskopy gratis
Antyalergiczna
Możliwośc skórcenia porzez ściągniecie ogniw
Gwarancja 2 lata
pasuje także: Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Timex, Tissot i wielu innych.

Pasek jest integralna częścią zegarka, musi więc być idealnie spasowany. Powinien być takiej szerokości, jaki jest rozstaw mocowań przy zegarku. Możemy to zmierzyć za pomocą tradycyjnej suwmiarki lub linijki. Dostępne są również specjalne szablony wykonane najczęściej z tworzywa sztucznego, które posiadają wycięcia odpowiadające poszczególnym szerokością. Poniższe zdjęcie pokazuje w którym miejscu należy dokonać pomiaru. (wskazane literką A)

Rozmiar paska: A

Długość paska bez klamerki C+D

Szerokość paska przy sprzączce B: standardowo pasek zwęża się o 2 mm


Czasami, gdy mamy do czynienia z bardzo nietypowym rozstawem, można założyć pasek o 1 mm szerszy. Skóra (a z niej jest produkowanych większość pasków) to materiał, który bez problemu się ugnie i zmieści między mocowaniami. Ale proszę pamiętać – NIGDY nie należy zakładać węższego paska. W najlepszym wypadku może to doprowadzić do wygięcia teleskopów, a w najgorszym do zgubienia zegarka.

Gdy dobierzemy już pasek do szerokości mocowań pozostaje jeszcze kwestia sprzączki. Jeśli decydujemy się na nową, którą otrzymujemy z paskiem to sprawa jest oczywista. Jeśli natomiast mamy firmową sprzączkę, złotą, z jakimś symbolem itp i chcielibyśmy ją przełożyć do zakupionego paska, należy przed zakupem upewnić się czy szerokość naszej sprzączki będzie odpowiadać szerokości klamerki z nowego paska. Taka sama zasada występuje, gdy chcemy z tradycyjną sprzączkę zamienić na zapięcie typu motylek. Na zdjęciu pokazujemy który wymiar należy wziąć pod uwagę (oznaczone literką B)


Generalnie nie ma określonych standardów odnośnie wymiarów pasków. Pasek o szerokości 20 mm może mieć klamerkę zarówno 16mm, 18mm jak i 20 mm (jeśli nie jest zwężany).

Zobacz także