• Nowy
18-24 mm Pasek parciany do zegarka TEKLA T-09.5M4 NATO
  • 18-24 mm Pasek parciany do zegarka TEKLA T-09.5M4 NATO

18-24 mm Pasek parciany do zegarka Tekla T-09.5M4 NATO

Model: T-09.5M4

Producent: Tekla

36,00 zł
Brutto
Rozmiar paska
  • 18 mm
  • 20 mm
  • 22 mm
  • 24 mm
Ilość

  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa już od 7,5 zł ! Dostawa już od 7,5 zł !
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka parciany NATO Tekla T-09.5M4

Model Tekla T-09 to nylonowy pasek do zegarka, który wpasuje się w szeroką gamę zegarków klasycznych, sportowych i modowych. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu i odporny na uszkodzenia. Tekla T-09.05M4 to niebiesko biało czerwony pasek typu NATO pasek bez przeszycia zarówno górna część paska jak i dolna część paska wykonana jest z materiału typu nylon. Sprzączka w pasku jest wykonana z aluminium w kolorze srebrnym. Pasek NATO to idealny pasek do zegarka szczególnie w okresie letnim, idealnie sprawdzają się jako zamienniki do pasków skórzanych. Pasek nylonowy-parciany nie chłoną potu wilgoci co powoduje że nie pękają.Paski cechuje wysoka odporność na uszkodzenia. Paski NATO idealnie sprawdzą się do zmiany designu zegarka z prostego klasycznego zegarka można zrobić modowy zegarek zgodny z bieżącymi trendami w stylu Daniel Wellington.

Dostępne są również inne kolory paska

Opis

Materiały wykonania paska
Parciany
Kolor paska/bransolety
Czerwony
Granatowy/Niebieski
Biały
Kolor przeszycia paska
-
Grubość
2 mm
Właściwości paska
Pasek równoległy
Pasek bez przeszycia
Faktura paska
Pasek gładki
Kolor klamerki
Srebrny
Rodzaj zapięcia
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D
275 mm
Występuje również w rozmiarach
24 mm
18 mm
20 mm
22 mm
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata
pasuje także: Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Timex, Tissot i wielu innych.
Teleskopy gratis

Pasek jest integralna częścią zegarka, musi więc być idealnie spasowany. Powinien być takiej szerokości, jaki jest rozstaw mocowań przy zegarku. Możemy to zmierzyć za pomocą tradycyjnej suwmiarki lub linijki. Dostępne są również specjalne szablony wykonane najczęściej z tworzywa sztucznego, które posiadają wycięcia odpowiadające poszczególnym szerokością. Poniższe zdjęcie pokazuje w którym miejscu należy dokonać pomiaru. (wskazane literką A)

Rozmiar paska: A

Długość paska bez klamerki C+D

Szerokość paska przy sprzączce B: standardowo pasek zwęża się o 2 mm


Czasami, gdy mamy do czynienia z bardzo nietypowym rozstawem, można założyć pasek o 1 mm szerszy. Skóra (a z niej jest produkowanych większość pasków) to materiał, który bez problemu się ugnie i zmieści między mocowaniami. Ale proszę pamiętać – NIGDY nie należy zakładać węższego paska. W najlepszym wypadku może to doprowadzić do wygięcia teleskopów, a w najgorszym do zgubienia zegarka.

Gdy dobierzemy już pasek do szerokości mocowań pozostaje jeszcze kwestia sprzączki. Jeśli decydujemy się na nową, którą otrzymujemy z paskiem to sprawa jest oczywista. Jeśli natomiast mamy firmową sprzączkę, złotą, z jakimś symbolem itp i chcielibyśmy ją przełożyć do zakupionego paska, należy przed zakupem upewnić się czy szerokość naszej sprzączki będzie odpowiadać szerokości klamerki z nowego paska. Taka sama zasada występuje, gdy chcemy z tradycyjną sprzączkę zamienić na zapięcie typu motylek. Na zdjęciu pokazujemy który wymiar należy wziąć pod uwagę (oznaczone literką B)


Generalnie nie ma określonych standardów odnośnie wymiarów pasków. Pasek o szerokości 20 mm może mieć klamerkę zarówno 16mm, 18mm jak i 20 mm (jeśli nie jest zwężany).

Zobacz także