Kauczukowo gumowy pasek do zegarka Curren C-029.01R

24 mm Kauczukowo gumowy pasek do zegarka Curren C-029.01R32,00 zł
Brutto

Model:  C-029.01R

Producent: Curren

Ilość
Na stanie


  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa już od 7,5 zł ! Dostawa już od 7,5 zł !
  •  Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Kliencie masz 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

24 mm Kauczukowo gumowy pasek do zegarka Curren C-029.01R

Pasek do zegarka firmy Curren w kolorze czarnym z czerwonym przeszyciem, wykonany z mieszanki gumy i kauczuku jest bardzo giętki  a zarazem masywny. Mieszka gumy i kauczuku najadę mu właściwościowi wodoodporne , pasek bez obaw może mieć kontakt z wodą jest wodoodporny, idealnie wpasuje się w gamę zegarków sportowych modowych  i innych.  Pasek wpasuje się w każdy zegarek o klasycznym mocowaniu w rozmiarze 24 mm, pasek zakończony jest okrągłą końcówka co powoduje efekt wypełnienia przy kopercie.

Curren C-029.01R

Opis

Materiały wykonania paska
Kauczuk-guma
Kolor paska/bransolety
Czarny
Kolor przeszycia paska
Czerwony
Grubość
4 mm
Właściwości paska
Pasek wodoodporny
Pasek z przeszyciem
Pasek zwężany o 2 mm
Futrówka podbicie paska
Kauczuk-guma
Kolor klamerki
Srebrny
Rodzaj zapięcia
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D
205 mm
Długość paska część z dziurkami D
125 mm
Długość paska część ze sprzączką C
80 mm
Występuje również w rozmiarach
24 mm
Pozostałe informacje
Teleskopy gratis
Gwarancja 2 lata
pasuje także: Fossil, Invicta, Lorus, Omega, Seiko, Tommy Hilfiger,Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Timex, Tissot i wielu innych.

Pasek jest integralna częścią zegarka, musi więc być idealnie spasowany. Powinien być takiej szerokości, jaki jest rozstaw mocowań przy zegarku. Możemy to zmierzyć za pomocą tradycyjnej suwmiarki lub linijki. Dostępne są również specjalne szablony wykonane najczęściej z tworzywa sztucznego, które posiadają wycięcia odpowiadające poszczególnym szerokością. Poniższe zdjęcie pokazuje w którym miejscu należy dokonać pomiaru. (wskazane literką A)

Rozmiar paska: A

Długość paska bez klamerki C+D

Szerokość paska przy sprzączce B: standardowo pasek zwęża się o 2 mm


Czasami, gdy mamy do czynienia z bardzo nietypowym rozstawem, można założyć pasek o 1 mm szerszy. Skóra (a z niej jest produkowanych większość pasków) to materiał, który bez problemu się ugnie i zmieści między mocowaniami. Ale proszę pamiętać – NIGDY nie należy zakładać węższego paska. W najlepszym wypadku może to doprowadzić do wygięcia teleskopów, a w najgorszym do zgubienia zegarka.

Gdy dobierzemy już pasek do szerokości mocowań pozostaje jeszcze kwestia sprzączki. Jeśli decydujemy się na nową, którą otrzymujemy z paskiem to sprawa jest oczywista. Jeśli natomiast mamy firmową sprzączkę, złotą, z jakimś symbolem itp i chcielibyśmy ją przełożyć do zakupionego paska, należy przed zakupem upewnić się czy szerokość naszej sprzączki będzie odpowiadać szerokości klamerki z nowego paska. Taka sama zasada występuje, gdy chcemy z tradycyjną sprzączkę zamienić na zapięcie typu motylek. Na zdjęciu pokazujemy który wymiar należy wziąć pod uwagę (oznaczone literką B)


Generalnie nie ma określonych standardów odnośnie wymiarów pasków. Pasek o szerokości 20 mm może mieć klamerkę zarówno 16mm, 18mm jak i 20 mm (jeśli nie jest zwężany).

Brak recenzji użytkowników.

Powiązany produkt