Lista produktów marki Garde-Ruhla

Zegarki znanej i renomowanej niemieckiej firmy Garde-Ruhla. Zegarki Ruhla to eleganckie i stylowe modele o bardzo wysokiej jakości i modnym wzornictwie.

Zegarki kieszonkowe największą popularnością cieszyły się w XIX i na początku XX w. Nie każdy jednak wie, że pierwszy egzemplarz kieszonkowego czasomierza powstał już w XV w. i był dziełem Petera Henleina z Norymbergii.


Współczesne zegarki kieszonkowe są chętnie kupowane i użytkowane na co dzień przez prawdziwych pasjonatów, kolekcjonerów oraz osoby, które kochają nietuzinkowy i tradycyjny styl. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bogaty wybór różnych rodzajów czasomierzy kieszonkowych. Wybierać możesz spośród modeli typu pocket, jak i większych


Zegarek kieszonkowy to doskonały pomysł na prezent dla prawdziwego pasjonata czasomierzy i sztuki zegarmistrzowskiej.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Zegarek kieszonkowy mechaniczny Garde-Ruhla

Zegarek znanej i renomowanej niemieckiej firmy Garde-Ruhla. Zegarki Ruhla to eleganckie i stylowe modele o bardzo wysokiej jakości i modnym wzornictwie.

Producent: Garde-Ruhla

Model: 6653

Zegarek kieszonkowe gustowna propozycja dla osoby poszukującej eleganckiego zegarka. O klasie świadczy precyzyjny mechanizm mechaniczny, łańcuszek  ze stali szlachetnej koloru złotego PVG.Zegarki na łańcuszku są doskonałym pomysłem na prezenty biznesowe dla miłośników pięknego i zarazem starodawnego wzornictwa. Będzie to wyśmienity prezent dla taty z okazji dnia Ojca lub dla dziadka, który być może pamięta jeszcze zegarki na łańcuszkach z lat swojej młodości.

269,00 zł Cena
wysylamy w 24h