Lista produktów marki Timemaster

Zegarki Timemaster to wysoka jakość w stosunku do przystępnej ceny

Zegarki Timemaster to zegarki z mechanizmem Citizen Miyota, który jest bardzo niezawodny w swoim działaniu. Mechanizm ten jest jednym z najbardziej popularnych na świecie. W ofercie znajdą Państwo bardzo duży wybór przeróżnych zegarków na bransolecie lub pasku zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Jest 252 produktów.

Pokazano 1-30 z 252 pozycji

copy of Zegarek dziecięcy na komunię Timemaster 185/07

Zegarek znanej i renomowanej od wielu lat firmy Timeamaster. Zegarki te cechuje niezawodność, wysoka  precyzja wykonania oraz przystępna cena.

Producent: Timemaster

Model: 185/07

Zegarek  wykonany z najwyższej jakości materiałów. Jasną tarczę, z małym logo producenta, ozdobiono czytelnymi oznaczeniami godzin i wskazówkami. Kauczukowy pasek  jest bardzo elastyczny i wygodny. Wodoszczelność na 30 metrów, chroni przed zachlapaniem. Szkło mineralne jest odporne na zarysowania. To idealna propozycja na prezent komunijny.

109,00 zł Cena
wysylamy w 24h

Zegarek damski Timemaster 005/01

Zegarek damski Timemaster 005/01

Zegarek  wykonany z tworzywa sztucznego. Czarną tarczę, z logo producenta, wyposażono w czytelne oznaczenia godzin.Wodoszczelność na 30 metrów, chroni przed zachlapaniem. Szkło mineralne jest odporne na zarysowania. Zegarek wzorowany na zegarkach Swatch.

Producent: Timemaster

Model: 005/01

69,00 zł Cena
wysylamy w 24h