Lista produktów marki Q&Q

Zegarki Q&Q zegarki damskie i męskie

Zegarki Q&Q

Marka Q&Q obecna jest na rynku od dawien dawna. popularność zegarka ciągle się powiększała co  spowodowało iż Marka QQ stała się  jedna z największych i znanych marek na świecie

Marka Q&Q oferuje również zegarki:

Sportowe zegarki damskie i męski

cieszące się dużą popularnością ze względu na wysoką klasę wodoszczelności tj 100m co oznacza że można pływać i nurkować z zegarkiem. Zegarki głównie wykonane są z tworzywa sztucznego odpornego na działania mechaniczne.

Klasyczne zegarki na skórzanym pasku lub na metalowej bransolecie

Stonowane wzory z czytelnymi tarczami przypadną do gustu wielu zwolenników klasyki, dostępne są wersje ze samymi wskazówkami z kalendarzem lub datownikiem w zegarkach zastosowaną bransolety pokryte trwałymi powłokami IPG i IPB. W środku zegarka zastosowano japońskie mechanizmy a na kopercie osadzono szkło mineralne. Wodoszczelność tych modeli miesi się w klasie 30-50m. W zegarkach  stosuje się bransolety lub paski skórzane które zapewniają wygodę użytkowania.

W grupie tych zegarków znajdują się zarówno zegarki damskie jak i męskie.

Zegarki biżuteryjne

Stonowane eleganckie modele zgodne z bieżącymi trendami mody. Zegarki wykonane są głownie ze stopów metali pokrytych powłokami IPG/IPB lub Flash. Zegarki mają klasę wodoszczelności 3 ATM

Zegarki Solarne ekologiczne SMILE

Zegarki SMILE zasilane są energią słoneczną, zegarek jest bezobsługowy, nie trzeba wymieniać baterii,
Kolekcja SMILE dedykowana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Kolekcja stworzona z myślą o środowisku, specjalna technologia wytwarzania nie zanieczyszcza środowiska. Kopert jak i pasek zegarka wykonany jest z materiałów w 100% pochodzących z recyklingu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz