Pasek do zegarka gumowy Diloy SBR22.1.22

18 - 24 mm Pasek do zegarka gumowy Diloy SBR22.1.2236,00 zł
Brutto

Model: DILOY SBR22.1.22

Producent: DILOY

Rozmiar paska
Ilość
Na stanie


  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków
  • Szybka wysyłka w 24 h ,  14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Szybka wysyłka w 24 h , 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Pasek do zegarka Diloy SBR22.1.22

Oryginalny pasek do zegarka Diloy SBR22.1.6 wykonany z mieszanki gumy i kauczuku  w kolorze czarnym z  białym przeszyciem . Idealnie nadaje się do zegarków sportowych oraz klasycznych w podobnej kolorystyce.Użyte materiały sprawiają że pasek jest bardzo elastyczny  i wygodny w użytkowaniu. Pasek ten jest wodoodporny idealnie wpasuje się  w zegarki  które mają częsty kontakt z wodą. Klamerka paska sprzączka wykonana jest z metalu w kolorze srebrnym przyjazna dla alergików.

Paski pochodzą z legalnego źródła Diloy Polska

DILOY SBR22.1.22

Opis

Materiały wykonania paska
Kauczuk-guma
Kolor paska/bransolety
Czarny
Kolor przeszycia paska
Biały / beżowy
Grubość
3 mm
Właściwości paska
Pasek zwężany o 2 mm
Pasek wodoodporny
Pasek z przeszyciem
Futrówka podbicie paska
Kauczuk-guma
Kolor klamerki
Srebrny
Rodzaj zapięcia
Klasyczna klamerka
Długość paska bez klamerki C+D
205 mm
Długość paska część z dziurkami D
120 mm
Długość paska część ze sprzączką C
85 mm
Rodzaj paska
Pasek
Występuje również w rozmiarach
18 mm
20 mm
22 mm
24 mm
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata

Pasek jest integralna częścią zegarka, musi więc być idealnie spasowany. Powinien być takiej szerokości, jaki jest rozstaw mocowań przy zegarku. Możemy to zmierzyć za pomocą tradycyjnej suwmiarki lub linijki. Dostępne są również specjalne szablony wykonane najczęściej z tworzywa sztucznego, które posiadają wycięcia odpowiadające poszczególnym szerokością. Poniższe zdjęcie pokazuje w którym miejscu należy dokonać pomiaru. (wskazane literką A)

Rozmiar paska: A

Długość paska bez klamerki C+D

Szerokość paska przy sprzączce B: standardowo pasek zwęża się o 2 mm, dla pasków do zegarków Casio stosowany jest jeszcze rozmiar E

 Wymiary paska Casio


Czasami, gdy mamy do czynienia z bardzo nietypowym rozstawem, można założyć pasek o 1 mm szerszy. Skóra (a z niej jest produkowanych większość pasków) to materiał, który bez problemu się ugnie i zmieści między mocowaniami. Ale proszę pamiętać – NIGDY nie należy zakładać węższego paska. W najlepszym wypadku może to doprowadzić do wygięcia teleskopów, a w najgorszym do zgubienia zegarka.

Gdy dobierzemy już pasek do szerokości mocowań pozostaje jeszcze kwestia sprzączki. Jeśli decydujemy się na nową, którą otrzymujemy z paskiem to sprawa jest oczywista. Jeśli natomiast mamy firmową sprzączkę, złotą, z jakimś symbolem itp i chcielibyśmy ją przełożyć do zakupionego paska, należy przed zakupem upewnić się czy szerokość naszej sprzączki będzie odpowiadać szerokości klamerki z nowego paska. Taka sama zasada występuje, gdy chcemy z tradycyjną sprzączkę zamienić na zapięcie typu motylek. Na zdjęciu pokazujemy który wymiar należy wziąć pod uwagę (oznaczone literką B)


Generalnie nie ma określonych standardów odnośnie wymiarów pasków. Pasek o szerokości 20 mm może mieć klamerkę zarówno 16mm, 18mm jak i 20 mm (jeśli nie jest zwężany).

Zmiana sprzączki:

W paskach w których jest opcja zmiana sprzączki na złotą, wymiany dokonujemy automatycznie na sprzączkę najbardziej zbliżona do paska ze zdjęcia, sprzączka może mieć również kształt sprzączki poniżej ( w przypadku braku  takiej jak na zdjęciu).

Ważne: Jeśli zdecydują się Państwo na zakup sprzączki, wymiar sprzączki powinien być  równy wymiarowi "B" jak na obrazku.

Czas dostawy:

Wszystkie paski i bransolety są na stanie, dlatego czas realizacji zamówienia to tylko 24 h

Koszta wysyłki:

List polecony priorytetowy 0 zł

do wyboru w również: wysyłka kurierska, paczkomaty

Gwarancja zadowolenia z zakupów! Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania. Z nami masz pewność, że robisz udane zakupy.

  albo  Anuluj

Brak recenzji użytkowników.

Powiązany produkt