Zapięcie motylkowe do paska srebrne Horido SPIN-S108,00 zł
Brutto

Zapięcie motylkowe Horido

Model: Spin S Horido

Rozmiar paska
Ilość
Na stanie


  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków
  • Szybka wysyłka w 24 h ,  14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Szybka wysyłka w 24 h , 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Zapięcie motylkowe SPIN-S SREBRNE

Zapięcie motylkowe w kolorze srebrnym,  pozwala łatwo zapinać i rozpinać pasek do zegarka, zapewniając idealne dopasowanie do ręki. Zapięcie montuje się w miejscu sprzączki paska używając do tego teleskopu. Skórzane paski z zapięciem motylkowym nie zużywają się tak łatwo jak tradycyjne klamry, które często pozostawiają na skórze paska ślady użytkowania. Zapięcie jest w pełni bezpieczne i wytrzymałe, nadaje paskowi całkiem nowy  elegancji wygląd. Zapięcie wykonane jest ze stali szlachetnej - stainless steel co powoduje że jest całkowicie antyalergiczne. Zapięcie wpasuje się w większość pasków o klasycznym mocowaniu takich marek jak:  Adriatica, Atlantic, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Fossil, Timex, Tissot i wielu innych.


Zapięcie posiada przyciski odblokowujące. Zapięcie pasuje do pasków równoległych i jak z zwężanych.


Uwaga: Dla przykładu rozmiar zapięcia motylkowego 22 mm pasuje do paska w rozmiarze A-24 mm, w przypadku pasków równoległych gdzie nie ma zwężenia paska przy klamerce, rozmiar 22 odpowiada paskowi o rozmiarze A-22 mm.

15793.jpgJeżeli masz wątpliwości w doborze rozmiaru proszę o kontakt, chętnie doradzimy i pomożemy.

Zapięcie motylkowe SPIN-S HORIDO

Opis

Akcesoria do pasków i bransolet
Zapięcie motylkowe

Pasek jest integralna częścią zegarka, musi więc być idealnie spasowany. Powinien być takiej szerokości, jaki jest rozstaw mocowań przy zegarku. Możemy to zmierzyć za pomocą tradycyjnej suwmiarki lub linijki. Dostępne są również specjalne szablony wykonane najczęściej z tworzywa sztucznego, które posiadają wycięcia odpowiadające poszczególnym szerokością. Poniższe zdjęcie pokazuje w którym miejscu należy dokonać pomiaru. (wskazane literką A)

Rozmiar paska: A

Długość paska bez klamerki C+D

Szerokość paska przy sprzączce B: standardowo pasek zwęża się o 2 mm, dla pasków do zegarków Casio stosowany jest jeszcze rozmiar E

 Wymiary paska Casio


Czasami, gdy mamy do czynienia z bardzo nietypowym rozstawem, można założyć pasek o 1 mm szerszy. Skóra (a z niej jest produkowanych większość pasków) to materiał, który bez problemu się ugnie i zmieści między mocowaniami. Ale proszę pamiętać – NIGDY nie należy zakładać węższego paska. W najlepszym wypadku może to doprowadzić do wygięcia teleskopów, a w najgorszym do zgubienia zegarka.

Gdy dobierzemy już pasek do szerokości mocowań pozostaje jeszcze kwestia sprzączki. Jeśli decydujemy się na nową, którą otrzymujemy z paskiem to sprawa jest oczywista. Jeśli natomiast mamy firmową sprzączkę, złotą, z jakimś symbolem itp i chcielibyśmy ją przełożyć do zakupionego paska, należy przed zakupem upewnić się czy szerokość naszej sprzączki będzie odpowiadać szerokości klamerki z nowego paska. Taka sama zasada występuje, gdy chcemy z tradycyjną sprzączkę zamienić na zapięcie typu motylek. Na zdjęciu pokazujemy który wymiar należy wziąć pod uwagę (oznaczone literką B)


Generalnie nie ma określonych standardów odnośnie wymiarów pasków. Pasek o szerokości 20 mm może mieć klamerkę zarówno 16mm, 18mm jak i 20 mm (jeśli nie jest zwężany).

Zmiana sprzączki:

W paskach w których jest opcja zmiana sprzączki na złotą, wymiany dokonujemy automatycznie na sprzączkę najbardziej zbliżona do paska ze zdjęcia, sprzączka może mieć również kształt sprzączki poniżej ( w przypadku braku  takiej jak na zdjęciu).

Ważne: Jeśli zdecydują się Państwo na zakup sprzączki, wymiar sprzączki powinien być  równy wymiarowi "B" jak na obrazku.

Czas dostawy:

Wszystkie paski i bransolety są na stanie, dlatego czas realizacji zamówienia to tylko 24 h

Koszta wysyłki:

List polecony priorytetowy 0 zł

do wyboru w również: wysyłka kurierska, paczkomaty

Gwarancja zadowolenia z zakupów! Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania. Z nami masz pewność, że robisz udane zakupy.

  albo  Anuluj

Brak recenzji użytkowników.

Powiązany produkt