Zegar ścienny Vinatge Loft retro - cichy 3D 60 cm79,00 zł
Brutto

Zegar ścienny LOFT  60 cm

Model:  LOFT M6 60 cm czarno srebrny arabski

Ilość
Na stanie


  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków
  • Szybka wysyłka w 24 h ,  14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Szybka wysyłka w 24 h , 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Zegar ścienny LOFT koła zębate 60 cm

Zegar wykonany jest z z drewna w kolorze czarno -srebrnym .Zegar przepięknie prezentuje się na ścianie. Wskazówki zegara są koloru srebrnego, tarcza zegara celowo postarzana w celu osiągnięcia stylu loft. Zegar idealnie nadaje się zarówno do jasnych jak i ciemnych pomieszczeń,nadając im indywidualny charakter.

Model:  M6 60 cm czarno srebrny arabski

Unikatowy wygląd zegara tworzą koła zębate osadzone na tarczy zegara.Zegar ten jest on praktycznym i niezbędnym nam wszystkim przyrządem do pomiaru czasu. Ten model ponadto posłuży Ci z pewnością długo, ma bardzo  designerski wygląd. Zegar wyposażony jest w mechanizm SILANCE bezgłośny.

LOFT M6 BLACK-SR 60CM

Opis

Materiał wykonania zegara
Drewno/MDF
Kolor
szary, srebrny
czarny
Mechanizm zegara
Pływający
Średnica zegara
60 cm
Wymiary wskazówek
Minutowa: 23 cm
Godzinowa: 14 cm
Montaż
Z tyłu zegara jest uchwyt pozwalający powiesić go na ścianie
Zasilanie
Zegar zasilany jest paluszkiem R6 (brak w zestawie)
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata

  albo  Anuluj

Brak recenzji użytkowników.

Powiązany produkt