Nowoczesny designerski zegar ścienny CICHY biało czarny M165,00 zł
61,75 zł Zniżka 5%
Brutto

Zegar ścienny do nowoczesnych wnętrz w kolorze biało-czarnym

Model: LI-18 biały

Ilość
Na stanie


  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków
  • Szybka wysyłka w 24 h ,  14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Szybka wysyłka w 24 h , 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Nowoczesny zegar ścienny biało-szary

Zegar idealnie nadaje się zarówno do jasnych jak i ciemnych pomieszczeń, nadając im indywidualny charakter. Ten zegar już jutro może być w Twoim domu !!! Klasyczny design i wzornictwo idealnie pokreśli twoje wnętrza. Zegar ma bardzo ciekawy  design nawiązuje do nowoczesnych wnętrz.

Zegar wyposażony jest w mechanizm kwarcowy Ultra Silence. Całe zegar wykonany z drewna pokrytego powłoką  w kolorze białym na białej tarczy zegara umieszczono wskazówki biało czarne podkreślając  unikatowość tego modelu. Całość  tworzy bardzo ładny efekt, zegar nadaje się do  pokoju, salonu, kuchni, sypialni.

LI-18 biało-czarny

Opis

Materiał wykonania zegara
Drewno/MDF
Kolor
biały
czarny
Mechanizm zegara
Pływający
Średnica zegara
29 cm
Montaż
Z tyłu zegara jest uchwyt pozwalający powiesić go na ścianie
Zasilanie
Zegar zasilany jest paluszkiem R6 (brak w zestawie)
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata

  albo  Anuluj

Brak recenzji użytkowników.

Powiązany produkt