Nowoczesny zegar ścienny minimalistyczny biało-czarny69,00 zł
Brutto

Zegar ścienny do nowoczesnych wnętrz w kolorze białym

Model: LI-12 biało czarny

Ilość
Na stanie


  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków
  • Szybka wysyłka w 24 h ,  14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Szybka wysyłka w 24 h , 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Nowoczesny zegar ścienny

Zegar idealnie nadaje się zarówno do jasnych jak i ciemnych pomieszczeń, nadając im indywidualny charakter. Ten zegar już jutro może być w Twoim domu !!! Klasyczny design i wzornictwo idealnie pokreśli twoje wnętrza. Zegar ma bardzo ciekawy  design nawiązuje do nowoczesnych wnętrz.

Zegar wyposażony jest w mechanizm kwarcowy Ultra Silence. Całe zegar wykonany z drewna  w kolorze białym na białej tarczy zegara umieszczono arabską cyfrę 5, reszta cyfr jest wytłaczana dając efekt wgłębienia 3D. Wskazówki zegara są koloru czarnego. Całość tworzy tworzy bardzo ładny efekt, zegar nadaje się do  pokoju, salonu, kuchni, sypialni.

LI-12 BIAŁO-CZARNY

Opis

Materiał wykonania zegara
Drewno/MDF
Kolor
biały
Mechanizm zegara
Pływający
Średnica zegara
29 cm
Montaż
Z tyłu zegara jest uchwyt pozwalający powiesić go na ścianie
Zasilanie
Zegar zasilany jest paluszkiem R6 (brak w zestawie)
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata

  albo  Anuluj

Brak recenzji użytkowników.

Powiązany produkt