Nowoczesny zegar ścienny VINTAGE SHABBY LOFT 45 cm srebrny



79,00 zł
Brutto

Zegar ścienny LOFT koła zębate 48 cm

Model:  koła zębate LI02 48 cm czarno srebrny rzymski

Ilość
Na stanie



  •  Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności" Polityka bezpieczeństwa Chronimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Polityka prywatności zgodna z RODO.Więcej informacji w zakładce " Polityka prywatności"
  • Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków Dostawa już od 0 zł dotyczy wszystkich pasków i wybranych modeli zegarków
  • Szybka wysyłka w 24 h ,  14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru Szybka wysyłka w 24 h , 14 dni na zwrot lub wymianę zakupionego u nas towaru

Zegar ścienny LOFT koła zębate 45 cm

Zegar wykonany jest z z drewna w kolorze czarno srebrnym .Zegar przepięknie prezentuje się na ścianie. Wskazówki zegara są koloru srebrnego. Zegar idealnie nadaje się zarówno do jasnych jak i ciemnych pomieszczeń,nadając im indywidualny charakter.

Model:  koła zębate LI02 45 cm czarno-srebrny  Rzymski

Unikatowy wygląd zegara tworzą koła zębate osadzone na tarczy zegara uraz duże arabskie cyfry. Zegar ten jest on praktycznym i niezbędnym nam wszystkim przyrządem do pomiaru czasu. Ten model ponadto posłuży Ci z pewnością długo, ma bardzo  designerski wygląd. Dodatkowo zegar jest wyposażony cichy mechanizm SILENCE co daje efekt bezgłośnego chodu.

Inna
LOFT M3 45 cm RZYM BLACK

Opis

Materiał wykonania zegara
Drewno/MDF
Kolor
szary, srebrny
czarny
Mechanizm zegara
Pływający
Średnica zegara
45 cm
Wymiary wskazówek
Godzinowa: 13,5
Minutowa: 23 cm
Montaż
Z tyłu zegara jest uchwyt pozwalający powiesić go na ścianie
Zasilanie
Zegar zasilany jest paluszkiem R6 (brak w zestawie)

  albo  Anuluj

Powiązany produkt